2103/​789

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

“Moya”, syv japanske sange med digte af Vagn Holmboe. Usigneret. Litografier i original kassette. Bladstørrelse 56×38.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

4.800 kr.

14 bud

1019650 4.800 kr.
801178 4.600 kr.
1019650 4.400 kr.
944289 4.200 kr.
1019650 4.000 kr.
1056282 3.800 kr.
1019650 3.600 kr.
944289 3.400 kr.
1035977 3.200 kr.
944289 (Autobud) 3.000 kr.
1035977 2.900 kr.
944289 1.100 kr.
801178 1.050 kr.
808206 1.000 kr.