2115/764
Svend Engelund (f. Vrå 1908, d. Mårslet 2007)
Landskabsparti. Sign. S.E. Olie på plade. 29×40.
Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud