2027/888
Ubekendt design
Et par store uplight væglamper med stel af bruneret metal. Skærme af hvidlakeret metal. Diam. 46. D. 53. (2)
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Ujævn kant. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag