12022/​206

Afrikansk maske af udskåret træ. 20. årh. H. ca. 60 cm. B. 45 cm. D. 26 cm.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag