12225/143
N. P. Mols (f. Grumstrup 1859, d. København 1921)
Græssende køer i landskab. Sign. n.p.m. 21. Olie på lærred. 30×50. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. juni 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud