11947/99
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. i trykket Mogens Andersen, 67. Litografi i farver. 42×38. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag