12040/13
Kai Drews (f. Frederiksberg 1884, d. 1964)
Kai Drews: Vinterlandskab. Sign. K. Drews. Olie på lærred. Lysmål 67×97. Rammemål 80×109.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag