2040/126
Fem Porche, tre Lamborghini, to Ferrari, to Masta MX-5, to Mustang, BMW, Mclaren, Dodge Viper GT, Audi, MGF og Ford. 20 modelbiler af metal og plast. Mrk. Kyosho, Maisto, Revell, Burago, UT, Hotwheels. Skala 1:18. L. 20–28. (20)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mindre defekter og mangler kan forekomme.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag