12203/189
Kay Christensen (f. Nykøbing F. 1904)
Komposition. Sign. Kay C. 1967. Litografi nr. 122/500. 55×65. Uindrammet.
Har været monteret i passepartout, misfarvninger.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag