1412/237
Engelsk regency sideboard af mahogni, front med buet skuffe, flankeret af to store skuffer. London, ca. 1800. H. 90. L. 172. D. 63.
Nøgle medfølger. Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet.
Ældre malerier og møbler, 17. marts 2014
Vurdering
Hammerslag