2119/814
Ulrik Møller (f. Vester Åby 1962)
“U.T”. Sign. på bagsiden Ulrik Møller, maj '98. Olie på lærred. 38×58. Uindrammet.
Behov for let overfladerensning. Mindre ridser og afskalninger.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud