2131/909
Ubekendt billedhugger, 20. årh.
Mor og barn. Usigneret. Skulptur af mørkpatineret gips. H. 45. L. 40.
Nogle afslag.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag