2149/8694
Parti fra haven ved Hvidøre med rød legetøjsbil ved bedet. Sign. Olga 1922. Akvarel på papir. Lysmål 25,5×33.
Undersøgt i ramme. Lettere bølget papir. Papiret er gulnet.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
36 bud