1838/778
Jan Christensen (f. Aalborg 1956)
Komposition. Sign. JC samt på bagsiden Jan Christensen, 2018. Olie på lærred. 120×100. U.r.
Moderne kunst og design, 18. september 2018
Vurdering
Hammerslag