2426/​711

Ingvald Holmefjord (f. Bergen, Norge 1941)

“Aften Corbieres”, 2003. Sign. IH 2003; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×60.

Original stand.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

25 bud

895569 3.400 DKK
162723 3.200 DKK
895569 (Autobud) 3.000 DKK
162723 3.000 DKK
895569 (Autobud) 2.900 DKK
162723 2.800 DKK
895569 2.700 DKK
162723 2.600 DKK
895569 (Autobud) 2.500 DKK
162723 2.500 DKK
895569 (Autobud) 2.400 DKK
1122411 2.300 DKK
895569 (Autobud) 2.200 DKK
1122411 2.100 DKK
895569 (Autobud) 2.000 DKK
1122411 1.950 DKK
895569 (Autobud) 1.900 DKK
1122411 1.850 DKK
895569 (Autobud) 1.800 DKK
1122411 1.750 DKK
895569 (Autobud) 1.700 DKK
1122411 1.650 DKK
895569 1.600 DKK
1122411 1.550 DKK
895569 1.500 DKK