2426/711
Ingvald Holmefjord (f. Bergen, Norge 1941)
“Aften Corbieres”, 2003. Sign. IH 2003; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 50×60.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
25 bud
895569 | ||
162723 | ||
895569 (Autobud) | ||
162723 | ||
895569 (Autobud) | ||
162723 | ||
895569 | ||
162723 | ||
895569 (Autobud) | ||
162723 | ||
895569 (Autobud) | ||
1122411 | ||
895569 (Autobud) | ||
1122411 | ||
895569 (Autobud) | ||
1122411 | ||
895569 (Autobud) | ||
1122411 | ||
895569 (Autobud) | ||
1122411 | ||
895569 (Autobud) | ||
1122411 | ||
895569 | ||
1122411 | ||
895569 |