1835/220
Sign. indisk løber, klassisk design med tre medaljoner, ornamentik, blomster og bladværk på grønlig bund. 20. årh. 355×78.
Pletvis slidt. Slidte frynser. Plettet. Trænger til vask.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag