2139/​630

Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)

Gul maskekomposition. Usign. Litografi i farver. Bladstørrelse 67×50. Uindrammet.

Dette emne handles i fuldmoms

Original stand.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK