2139/630
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Gul maskekomposition. Usign. Litografi i farver. Bladstørrelse 67×50. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag