1804/207
Norsk spejl af bemalet træ, rigt dekoreret med blomster og bladværk, spejlfelt med indgraveret dekoration. Ca. 1900. H. 74. B. 73.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018
Vurdering
Hammerslag