2104/989
Udendørs lampe af patineret/iret metal. H. 56. Diam. 37.
Iflg. oplysning: Fra Odd Fellow palæet.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, afslag og rust. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag