2432/5
Lille svensk arbejdsbord af bemalet træ, front med skuffe. Ca. 1920. H. 73. B. 90. D. 63.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag