2432/​5

Lille svensk arbejdsbord af bemalet træ, front med skuffe. Ca. 1920. H. 73. B. 90. D. 63.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?