2115/308
Stor lanterne af bronze og matteret glas. 20. årh. H. 115. Diam. 55.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud