2417/2052
“Dynamic” af stål. Mekanisk værk med manuelt optræk. Omega rem af lys læder. Ø 30 mm. 1970'erne.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Remholder mangler.
Armbåndsure, 24. april 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud