2423/101
Svensk kommode af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. H. 74. B. 74. D. 44.
.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud