2420/668
Ellen Wilkens (f. Frederiksberg 1889, d. 1963)
Parti fra Pompeji. Sign. E.W. 22. Olie på lærred. 35×41.
Reparation øverst i værket. Herudover god stand.
Vurdering
Hammerslag
31 bud
1053027 | ||
829072 | ||
1053027 | ||
829072 | ||
1053027 | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 (Autobud) | ||
829072 | ||
1053027 |