2420/​668

Ellen Wilkens (f. Frederiksberg 1889, d. 1963)

Parti fra Pompeji. Sign. E.W. 22. Olie på lærred. 35×41.

Reparation øverst i værket. Herudover god stand.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

31 bud

1053027 3.000 DKK
829072 2.900 DKK
1053027 2.800 DKK
829072 2.700 DKK
1053027 2.600 DKK
829072 2.500 DKK
1053027 (Autobud) 2.400 DKK
829072 2.300 DKK
1053027 (Autobud) 2.200 DKK
829072 2.100 DKK
1053027 (Autobud) 2.000 DKK
829072 1.950 DKK
1053027 (Autobud) 1.900 DKK
829072 1.850 DKK
1053027 (Autobud) 1.800 DKK
829072 1.750 DKK
1053027 (Autobud) 1.700 DKK
829072 1.650 DKK
1053027 (Autobud) 1.600 DKK
829072 1.550 DKK
1053027 (Autobud) 1.500 DKK
829072 1.450 DKK
1053027 (Autobud) 1.400 DKK
829072 1.350 DKK
1053027 (Autobud) 1.300 DKK
829072 1.250 DKK
1053027 (Autobud) 1.200 DKK
829072 1.150 DKK
1053027 (Autobud) 1.100 DKK
829072 1.050 DKK
1053027 1.000 DKK