1948/494
Rektangulært indisk spejl med ramme af patineret messing indfattet med slebne halvædelstene. 20. årh. H. 125. B. 92.
Visse stene mangler. Patina.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag