1950/129
Samling jule- og erindringsbestik af delvis forgyldt sterlingsølv julebestik: 1912, 1923, 1929 og 1941. A. Michelsen. Vægt 512 g. (12)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
22 bud