2103/​922

Ubekendt design

Standerlampe af poleret messing. 1920–30erne. H. inkl. skærmholder 190.

Stand

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Kategori
Vur­dering

1.500 DKK

Solgt

Hammerslag

260 DKK  

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
260 DKK
250 DKK