2103/922
Ubekendt design
Standerlampe af poleret messing. 1920–30erne. H. inkl. skærmholder 190.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|