2437/270
Lille arbejdsbord af bemalet træ, front med skuffe. Gustaviansk form, 20. årh.s begyndelse. H. 77. B. 78. D. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag