“Tekno Danmark”. Femten legetøjsbiler mrk. Tekno bestående af blå og gul Scania bus med dobbeltdøre, KS mindre bus med gråt tag, Carlsberg Volvo sættevogn, Scania Vabis cementvogn, Volvo kranvogn, WV ladvogn, Ford Taunus Transit Falck Zonen, Volvo 144 Brandmajor, VW Beatle Schweiz PTT, Mercedes-Benz 220 SE, Mercedes-Benz 230 SL, MG. Jeep UN, campingvogn Sprite Musketer. (15)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, mærker og defekter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
27 bud