2426/803
Tinos
Et par Art Deco lysestager af bronze, lysarme i form af delfiner. Stemplet Tinos, Ægte bronce, Made in Denmark. Udført 1930–1940'erne. H. 13. (2)
Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
19 bud