2015/884
Ib Fabiansen (f. 1928, d. 2009)
“Tema II”. Et par væglamper med lameller af fyr og inderskærm af hvid akryl. Udført hos Fog & Mørup. H. 51. (2)
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|