2432/189
Ubekendt maler, 19. årh.
En kvinde spejler sig i vandet. Usigneret. Olie på malepap. 49,5×36.
Enkelte meget minimale krakeringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag