2434/867
Dansk møbeldesign
Et par skabe af eg, front med to låger med udskæringer. 1970'erne. H. 65. B. 85. D. 45. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
974362 |