1824/721
J. F. Willumsen (f. København 1863, d. Cannes 1958)
“Musikeren Niessen”. Tryksign. J. F. W. 1950. Oplag ca. 50. Litografi. Lysmål 64×55.
Litteratur: Schultz nr. 193.
Moderne kunst og design, 12. juni 2018
Vurdering
Hammerslag
19 bud