2140/​520

Bernt Tunold (d. 1946)

Eftermiddagssol, Nordfjord. Sign. Bernt Tunold. Olie på plade. 31×56.

Afskalninger. Plade med revne.

Moderne kunst og design, 5. oktober 2021

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

7.000 DKK

7.000 DKK