2140/520
Bernt Tunold (d. 1946)
Eftermiddagssol, Nordfjord. Sign. Bernt Tunold. Olie på plade. 31×56.
Afskalninger. Plade med revne.
Moderne kunst og design, 5. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag