12042/132
Samling legetøj, bestående af to traktorer samt vogn af bemalet træ, gummi og metal. L. hhv. 16, 22 og 2. (3)
Sælger oplyser: Almindelig brugsslitage ridser mærker.
Kunst, antikviteter & design, 15. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag