2440/1297
Smykkesæt af forgyldt sølv bestående af et par “Anemone” øreklips og et par øreklips hver prydet med hvid emalje. B. 20–24 mm. L. 22 mm. (4)
Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
846021 |