2023/​588

Hans Voigt Steffensen (f. København 1941)

Tre kompositioner. Sign. hhv. H. Voigt Steffensen og HVS. Akvareller på papir. Bladstørelser 20×17, 17×15 og 11×11. (3)

God stand. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 2. juni 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
2.500 DKK