2119/​577

Osmund Hansen (f. Skovshoved 1908, d. Charlottenlund 1995)

Komposition. Sign. OH. Olie på papir. Bladstørrelse 70×50.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 11. maj 2021

Vur­dering

1.500–2.000 kr

Hammerslag

800 kr

1068821 800 kr
1043616 750 kr