1946/707
Niels Juul, m.fl. (, 20. årh.)
To D.F.D.S. plakat. Tryksign. Niels Juul og monogram 1953. Litografisk plakat og offset i farver. Bladstørrelse 84×61 og 100×62. Uindrammede. (2)
Minimale håndteringsmærker og enkelte små folder.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud