Foto endnu ikke klar
880/​886

Chiho Aoshima (f. Tokyo, Japan 1974)

“Foot of the Squid”, 1999. Usign. 2/8+2AP. Color print. Lysmål 169×41.

Proveniens: Galerie Emmanuel Perrotin, Paris og Miami.

Moderne malerier og foto, 26. september 2018

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag