2012/352
Fransk skrivesæt af delvis gennembrudt bronze, prydet med ornamentik. 19. årh.s slutning. H. 17. L. 44.
Indsatser mangler. Lodninger under bund. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud