12141/143
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Tvillingerne I”. Sign. og betitlet, Lis Zwick 1992, nr. 50/250. Litografi i farver. Bladmål 72×52. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag