2040/601
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Komposition. Sign. Lemmerz 94, 9/14. Litografi. Bladstørrelse 36×52. Uindrammet.
Nogle enkelte minimale håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud