2439/​38

Fransk lysekrone af delvist guldbronzeret og bemalet metal med stamme i form af kornneg, tre lysarme. 20. årh. H. 44.

Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?