2004/50
Louis XVI spejl i ramme af guldstafferet mahogni, rigt udskåret med vase, overflødighedshorn og ranker. Ca. 1780. H. 153. B. 61.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Senere spejlfelt.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud