Otto Bache (f. Roskilde 1839, d. København 1927)
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Parti med kongelige foran Fredensborg Slot. Tryksign. O. Bache og C.F. Aagaard. Litografisk tryk. 19. årh. Lysmål 42×63,5.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Fugtpletter. Mærker og pletter. Nogle huller i papiret.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020